Look at the life from this side
Erasmus+ Gençlik Programları kapsamında Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Başkanlığı ( Türkiye Ulusal Ajansı ) tarafından finanse edilen, Ankara Eğitim Gönüllüleri Derneği ANDER işbirliği ile organize edilen, “Look at the life fr..
ACTIVate YOUrself projesi
Ankara Eğitim Gönüllüleri Derneği olarak 20.06.2017 - 28.06.2017 tarihleri arasında Bulgaristan’da gerçekleştirdiğimiz “ACTIVate YOUrself” isimli Erasmus+ gençlik değişimleri projesi tamamlandı. Romanya, Türkiye, Bulgaristan, Almanya, Maked..
Their homes are taken, their futures not projesi
Ankara Eğitim Gönüllüleri Derneği olarak 24 Nisan - 01 Mayıs 2017 tarihleri arasında Yunanistan'da gerçekleştirdiğimiz '' Their homes are taken, their futures not '' isimli Erasmus+ gençlik değişimleri projesi tamamlandı. Türkiye, Yunanista..
On the way to entrepreneurship Projesi
ANDER - Ankara Eğitim Gönüllüleri Derneği üyeleri tarafından hayata geçirilen  On the way to entrepreneurship / Girişimcilik Yolunda isimli proje ile farklı kültür bilgi ve yeteneklere sahip gençlerin kendi bilgi ve deneyimlerini diğer katı..
Multitask My Multilingualism projesi
Active Motives ve Ankara Eğitim Gönüllüleri Derneği işbirliği ile Yunanistan'ın Girit Adasında gerçekleştirilen, Erasmus+ programı kapsamında yürütülen ''Multitask My Multilingualism'' projesinde çok kültürlülük ve diller arası çeşitlilik k..
Genç Nesillerin Zamanı Verimli Değerlendirmesi Projesi
ANDER - Ankara Eğitim Gönüllüleri Derneği üyeleri tarafından hayata Genç Nesillerin Zamanı Verimli Değerlendirmesi projesi Erasmus+ programı kapsamında Türkiye Ulusal Ajansı tarafından finanse edilen bir Gençlik değişimleri projesidir. Proj..
Paylaş
 
Coronavirüsü nedeniy..
Coronavirüsü nedeniyle etkinliklere ara verilmesi; Değerli gönüllülerimiz, paydaşlarımız ve takipçilerimiz: İlk olara..
Devamı >
EURODESK FUARI 2019
Türkiye Ulusal Ajansı tarafından yürütülen 260 temsilci ve derneğimizin de aralarında yer aldığı @eurodesktr fuarı ODTÜ ..
Devamı >
Eurodesk Akreditasyo..
Derneğimiz artık, gençlik alanlarındaki Avrupa fırsatları ve gençlerin Avrupa faaliyetlerine katılımı hakkında bilgi sağ..
Devamı >