ACTIVate YOUrself projesi
Ankara Eğitim Gönüllüleri Derneği olarak 20.06.2017 - 28.06.2017 tarihleri arasında Bulgaristan’da gerçekleştirdiğimiz “ACTIVate YOUrself” isimli Erasmus+ gençlik değişimleri projesi tamamlandı. Romanya, Türkiye, Bulgaristan, Almanya, Maked..
Their homes are taken, their futures not projesi
Ankara Eğitim Gönüllüleri Derneği olarak 24 Nisan - 01 Mayıs 2017 tarihleri arasında Yunanistan'da gerçekleştirdiğimiz '' Their homes are taken, their futures not '' isimli Erasmus+ gençlik değişimleri projesi tamamlandı. Türkiye, Yunanista..
On the way to entrepreneurship Projesi
ANDER - Ankara Eğitim Gönüllüleri Derneği üyeleri tarafından hayata geçirilen  On the way to entrepreneurship / Girişimcilik Yolunda isimli proje ile farklı kültür bilgi ve yeteneklere sahip gençlerin kendi bilgi ve deneyimlerini diğer katı..
Multitask My Multilingualism projesi
Active Motives ve Ankara Eğitim Gönüllüleri Derneği işbirliği ile Yunanistan'ın Girit Adasında gerçekleştirilen, Erasmus+ programı kapsamında yürütülen ''Multitask My Multilingualism'' projesinde çok kültürlülük ve diller arası çeşitlilik k..
Genç Nesillerin Zamanı Verimli Değerlendirmesi Projesi
ANDER - Ankara Eğitim Gönüllüleri Derneği üyeleri tarafından hayata Genç Nesillerin Zamanı Verimli Değerlendirmesi projesi Erasmus+ programı kapsamında Türkiye Ulusal Ajansı tarafından finanse edilen bir Gençlik değişimleri projesidir. Proj..
Paylaş
 
ODTÜ Erasmus+ tanıtı..
20.11.2018 tarihinde Türkiye Ulusal Ajansı'nın da katılımı ile ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezinde düzenlenen Erasmus+ tanı..
Devamı >
#Erasmusdays etkinli..
İlki 2017 yılında düzenlenen "Erasmusdays" Avrupa festivalinin  ikincisi 12-13 Ekim 2018 tarihlerinde 20 farklı ülkede e..
Devamı >
Erasmus+ Gençlik Değ..
AB Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı Türkiye Ulusal Ajans’ı tarafından finanse edilen Çankırı Gençlik Gru..
Devamı >