Multitask My Multilingualism projesi

Active Motives ve Ankara Eğitim Gönüllüleri Derneği işbirliği ile Yunanistan'ın Girit Adasında gerçekleştirilen, Erasmus+ programı kapsamında yürütülen ''Multitask My Multilingualism'' projesinde çok kültürlülük ve diller arası çeşitlilik konularına yer verildi. 6 farklı ülkeden 40 katılımcının yer aldığı projede tematik çalışmaların yanı sıra grup etkinlikleri, takım çalışmaları, kültürel aktiviteler ve resmi ziyaretler gerçekleştiriledi. Projede yer alan Türk katılımcılar potansiyel ve dezavantajlılık durumları gözetilerek seçildi ve projeye dahil edildi. Eğer sizde ücretsiz Avrupa fırsatlarından faydalanmak istiyor, farklı deneyim ve yetkinlikler kazanmak istiyorsanız derneğimizin resmi web sayfası üzerinden bizleri takip edebilir, dilediğiniz an iletişime geçebilirsiniz . Projeye ait bazı fotoğraflar; 

 

                                      Page Category: Projeler
 
Paylaş
 
“Get Involved in ESC..
Türkiye Ulusal Ajansı tarafından 16-21 Aralık 2020 tarihinde Antalyada düzenlenen “Get Involved in ESC - Interregional P..
Read more >
It's all Greek to Gr..
Derneğimizin de katılımı ile Erasmus+ Gençlik Değişimleri programı kapsamında uygulanan "It's all Greek to me" projesi, ..
Read more >
Gönüllülük Çalıştayı..
5 Aralık Dünya Gönüllüler Günü münasebetiyle TC İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü tarafından d..
Read more >