Multitask My Multilingualism projesi

Active Motives ve Ankara Eğitim Gönüllüleri Derneği işbirliği ile Yunanistan'ın Girit Adasında gerçekleştirilen, Erasmus+ programı kapsamında yürütülen ''Multitask My Multilingualism'' projesinde çok kültürlülük ve diller arası çeşitlilik konularına yer verildi. 6 farklı ülkeden 40 katılımcının yer aldığı projede tematik çalışmaların yanı sıra grup etkinlikleri, takım çalışmaları, kültürel aktiviteler ve resmi ziyaretler gerçekleştiriledi. Projede yer alan Türk katılımcılar potansiyel ve dezavantajlılık durumları gözetilerek seçildi ve projeye dahil edildi. Eğer sizde ücretsiz Avrupa fırsatlarından faydalanmak istiyor, farklı deneyim ve yetkinlikler kazanmak istiyorsanız derneğimizin resmi web sayfası üzerinden bizleri takip edebilir, dilediğiniz an iletişime geçebilirsiniz . Projeye ait bazı fotoğraflar; 

 

                                      Sayfa Kategorisi: Projeler
 
Paylaş
 
Coronavirüsü nedeniy..
Coronavirüsü nedeniyle etkinliklere ara verilmesi; Değerli gönüllülerimiz, paydaşlarımız ve takipçilerimiz: İlk olara..
Devamı >
EURODESK FUARI 2019
Türkiye Ulusal Ajansı tarafından yürütülen 260 temsilci ve derneğimizin de aralarında yer aldığı @eurodesktr fuarı ODTÜ ..
Devamı >
Eurodesk Akreditasyo..
Derneğimiz artık, gençlik alanlarındaki Avrupa fırsatları ve gençlerin Avrupa faaliyetlerine katılımı hakkında bilgi sağ..
Devamı >