Başkanın mesajı

Eğitim gönüllüsü olmak.. Herşeyin eğitimle başladığı düşünülürse en değerli gönüllülüktür eğitim gönüllüsü olmak. İnsanoğlunun doğumundan ölümüne kadar her yaşanmışlığı bir öğreti bir eğitimdir. Ve biz ANDER gönüllüleri olarak, eğitime katkı sağlamak, gençlerin eğitim dünyasında renkli bir aracı olmaktan dolayı gururluyuz. Eğitimi evrensel bir değer olarak görüyor ve gençleri yerel eğitimin yanı sıra uluslararası eğitim standartları ile farklı bakış açılarına ulaştırmayı hedefliyoruz. Elbette bunu yaparken en birincil dayanağımız, evrensel değerleri baz olan uluslararası gönüllülük esaslarıyla şekillenen eğitime bakış açımız. Bizler, Eğitime gönül vermiş kişilere, ulusal ve uluslararası alanda çalışmalarda bulunan kurum/kuruluşlara eğitimin önemini heyecanlı ve keyifli eğitim metotlarıyla sevdirmek ve bütünleştirmek için çıktık bu yola. Sadece yerel alanda değil ulusal ve uluslararası alanda gerçekleştirdiğimiz çalışmalar ile önemli adımlar da attık. Ben, yönetim kurulu üyelerimiz ve derneğin tüm gönüllü üyeleri sizi bu keyifli eğitici aktivitelerde görmekten mutluluk duyacağız, sevgi ve saygılarımla.

 

ANDER ( ANKARA EĞİTİM GÖNÜLLÜLERİ DERNEĞİ )

Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın YILMAZPage Category: ANDER
 
Paylaş
 
“Get Involved in ESC..
Türkiye Ulusal Ajansı tarafından 16-21 Aralık 2020 tarihinde Antalyada düzenlenen “Get Involved in ESC - Interregional P..
Read more >
It's all Greek to Gr..
Derneğimizin de katılımı ile Erasmus+ Gençlik Değişimleri programı kapsamında uygulanan "It's all Greek to me" projesi, ..
Read more >
Gönüllülük Çalıştayı..
5 Aralık Dünya Gönüllüler Günü münasebetiyle TC İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü tarafından d..
Read more >