Başkanın mesajı

Eğitim gönüllüsü olmak.. Herşeyin eğitimle başladığı düşünülürse en değerli gönüllülüktür eğitim gönüllüsü olmak. İnsanoğlunun doğumundan ölümüne kadar her yaşanmışlığı bir öğreti bir eğitimdir. Ve biz ANDER gönüllüleri olarak, eğitime katkı sağlamak, gençlerin eğitim dünyasında renkli bir aracı olmaktan dolayı gururluyuz. Eğitimi evrensel bir değer olarak görüyor ve gençleri yerel eğitimin yanı sıra uluslararası eğitim standartları ile farklı bakış açılarına ulaştırmayı hedefliyoruz. Elbette bunu yaparken en birincil dayanağımız, evrensel değerleri baz olan uluslararası gönüllülük esaslarıyla şekillenen eğitime bakış açımız. Bizler, Eğitime gönül vermiş kişilere, ulusal ve uluslararası alanda çalışmalarda bulunan kurum/kuruluşlara eğitimin önemini heyecanlı ve keyifli eğitim metotlarıyla sevdirmek ve bütünleştirmek için çıktık bu yola. Sadece yerel alanda değil ulusal ve uluslararası alanda gerçekleştirdiğimiz çalışmalar ile önemli adımlar da attık. Ben, yönetim kurulu üyelerimiz ve derneğin tüm gönüllü üyeleri sizi bu keyifli eğitici aktivitelerde görmekten mutluluk duyacağız, sevgi ve saygılarımla.

 

ANDER ( ANKARA EĞİTİM GÖNÜLLÜLERİ DERNEĞİ )

Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın YILMAZSayfa Kategorisi: ANDER
 
Paylaş
 
Coronavirüsü nedeniy..
Coronavirüsü nedeniyle etkinliklere ara verilmesi; Değerli gönüllülerimiz, paydaşlarımız ve takipçilerimiz: İlk olara..
Devamı >
EURODESK FUARI 2019
Türkiye Ulusal Ajansı tarafından yürütülen 260 temsilci ve derneğimizin de aralarında yer aldığı @eurodesktr fuarı ODTÜ ..
Devamı >
Eurodesk Akreditasyo..
Derneğimiz artık, gençlik alanlarındaki Avrupa fırsatları ve gençlerin Avrupa faaliyetlerine katılımı hakkında bilgi sağ..
Devamı >