Their homes are taken, their futures not projesi

Ankara Eğitim Gönüllüleri Derneği olarak 24 Nisan - 01 Mayıs 2017 tarihleri arasında Yunanistan'da gerçekleştirdiğimiz '' Their homes are taken, their futures not '' isimli Erasmus+ gençlik değişimleri projesi tamamlandı. Türkiye, Yunanistan, İtalya, Kıbrıs, Bulgaristan, Litvanya ve İspanya'dan 40 katılımcı ile gerçekleştirilen projede uluslararası boyutu ile mülteci problemi ele alınarak, konuya yönelik pek çok inovatif çözümlerin oluşturulması sağlandı. Gerçekleştirilen eğitim sunumlarının yanı sıra ziyaret edilen resmi kurum ve mülteci kampları ile konunun genişletilmesi ve  katılımcıların yanı sıra hedef gruplar üzerinde de önemli bir farkındalığının oluşturulması sağlandı. Their homes are taken, their futures not projesinden kareler;

 

                                                                                                            Page Category: Projeler
 
Paylaş
 
“Get Involved in ESC..
Türkiye Ulusal Ajansı tarafından 16-21 Aralık 2020 tarihinde Antalyada düzenlenen “Get Involved in ESC - Interregional P..
Read more >
It's all Greek to Gr..
Derneğimizin de katılımı ile Erasmus+ Gençlik Değişimleri programı kapsamında uygulanan "It's all Greek to me" projesi, ..
Read more >
Gönüllülük Çalıştayı..
5 Aralık Dünya Gönüllüler Günü münasebetiyle TC İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü tarafından d..
Read more >