Their homes are taken, their futures not projesi

Ankara Eğitim Gönüllüleri Derneği olarak 24 Nisan - 01 Mayıs 2017 tarihleri arasında Yunanistan'da gerçekleştirdiğimiz '' Their homes are taken, their futures not '' isimli Erasmus+ gençlik değişimleri projesi tamamlandı. Türkiye, Yunanistan, İtalya, Kıbrıs, Bulgaristan, Litvanya ve İspanya'dan 40 katılımcı ile gerçekleştirilen projede uluslararası boyutu ile mülteci problemi ele alınarak, konuya yönelik pek çok inovatif çözümlerin oluşturulması sağlandı. Gerçekleştirilen eğitim sunumlarının yanı sıra ziyaret edilen resmi kurum ve mülteci kampları ile konunun genişletilmesi ve  katılımcıların yanı sıra hedef gruplar üzerinde de önemli bir farkındalığının oluşturulması sağlandı. Their homes are taken, their futures not projesinden kareler;

 

                                                                                                            Sayfa Kategorisi: Projeler
 
Paylaş
 
Gönüllülük Çalıştayı..
5 Aralık Dünya Gönüllüler Günü münasebetiyle TC İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü tarafından d..
Devamı >
Stk Festivali / Antalya
Antalya Sivil Platformu Projesi kapsamında düzenlenen “SivilAnt Stk Festivali” kapsamında STK’lar, Kamu kurumları, Beled..
Devamı >
Eurodesk Fuarı Ankara
Türkiye Ulusal Ajansı tarafından yürütülen 260 temsilci ve derneğimizin de aralarında yer aldığı @eurodesktr fuarı ODTÜ ..
Devamı >