Aradığınız Sayfa Bulunamadı
Burak Ortaç
Burak Ortaç
Ander, sıradan bir gençlik derneği değil. Oldukça aktif ve modern bir kuruluş. Ulusal ve uluslararası düzeyde birçok farklı projede gerek ev sahipliği yapıyorlar gerekse de anlaşma yapıyorlar. Erasmus+ hakkında aktiviteler, konuşma kulüpler..
Yasir Çavent
Yasir Çavent
Bir arkadaşım sayesinde tanıştığım Erasmus+ projeleri ile yerelde çok aktif bir dernek kesinlikle. Tanıştığım günden bugüne gönüllü olduğum ve beraber bir çok etkinlik, yerel ve uluslararası bir çok proje gerçekleştirdik. Aklımdaki bir çok ..
Asude Sollar
Asude Sollar
Erasmus+ programı ile tanışma sürecim okulumda kısa süreli evs yapan bir arkadaşım ile gerçekleşti, İtalya'nin pavia bölgesinde yaptığı evs programı sonrası kazandığı deneyim ve yetkinliklerden bahseden ve beni şiddetle Erasmus yapmaya yönl..
Elif Aslı Yazıcı
Elif Aslı Yazıcı
İlk Erasmus+ proje deneyimimi yaşayalı henüz bir kaç gün oluyor. Hayatımdaki en eğlenceli, güzel, sıradışı ve değerli tecrübem oldu. Bunu tüm samimiyetimle söylüyorum. Farklı kültürler, insanlar, yaşam tarzları tanıdım. Kendimi yararlı hiss..
Muhammet Emin Soylu
Muhammet Emin Soylu
Yunanistan'da düzenlenecek bir proje dolayısıyla ANDER ile tanışma fırsatı buldum. İlk yurtdışı ve Erasmus deneyimimi böyle bir projeye katılarak gerçekleştirdim. Samimi ve sıcak kanlı yaklaşımlarından dolayı dernek yönetimine çok teşekkür ..
Elif Nur Usta
Elif Nur Usta
Ander sayesinde yaşadığım ilk Erasmus+ deneyimim benim için çok güzel geçti. Farklı ülkelerden edindiğim arkadaşlıkların yanı sıra, mülteci konusunda çokça bilgi edindim. Yoğun, yorucu, bazen de uykusuz ama harika geçen bir proje süreci yaş..
Zülal Şeyma Görür
Zülal Şeyma Görür
Ander sayesinde ilk Erasmus+ proje deneyimimi yaşadım. Tereddütlerle çıktığım bu yoldan, bir çok kazanımla geri döndüm. Farklı kültürleri öğrendim, yeni arkadaşlıklar edindim, kendimi ve ülkemi tanıtma fırsatı buldum. Öz güvenim arttı ve di..
Denizhan Deniz
Denizhan Deniz
Ander Eğitim Gönülleri Derneği aracılığıyla ilk defa Erasmus+ projesine katılma fırsatı buldum ve proje süresince dünyanın birçok ülkesinden tanıştığım insanlarla yeni ve sıkı arkadaşlıklar kurdum. Proje süresince takım arkadaşlarımızla bol..
Mete ATAMAN
Mete ATAMAN
Bana bu fırsatı tanıdığın için teşekkürler ANDER!  Ander'i benim için diğer organizasyonlardan farklı kılan nokta sıcak kanlı ve güler yüzlü bir yönetime sahip olması, ayrım yapmaksızın herkese eşit ve hoşgörülü yaklaşılmasıdır. Ankara'd..
Hilal Durkut
Hilal Durkut
Hilal Durkut İlk Erasmus+ deneyimimi ANDER sayesinde yaşadım. Bir projeye katılmak, farklı kültürlerden farklı fikirlerden insanlarla bir amaç için beraber emek vermek en büyük hayallerimden biriydi. Çok güzel insanlar tanıdım. Açıkcası ..
 
Paylaş
 
Coronavirüsü nedeniy..
Coronavirüsü nedeniyle etkinliklere ara verilmesi; Değerli gönüllülerimiz, paydaşlarımız ve takipçilerimiz: İlk olara..
Devamı >
EURODESK FUARI 2019
Türkiye Ulusal Ajansı tarafından yürütülen 260 temsilci ve derneğimizin de aralarında yer aldığı @eurodesktr fuarı ODTÜ ..
Devamı >
Eurodesk Akreditasyo..
Derneğimiz artık, gençlik alanlarındaki Avrupa fırsatları ve gençlerin Avrupa faaliyetlerine katılımı hakkında bilgi sağ..
Devamı >