Page Not Found 404
Mete ATAMAN
Mete ATAMAN
Bana bu fırsatı tanıdığın için teşekkürler ANDER!  Ander'i benim için diğer organizasyonlardan farklı kılan nokta sıcak kanlı ve güler yüzlü bir yönetime sahip olması, ayrım yapmaksızın herkese eşit ve hoşgörülü yaklaşılmasıdır. Ankara'd..
Hilal Durkut
Hilal Durkut
Hilal Durkut İlk Erasmus+ deneyimimi ANDER sayesinde yaşadım. Bir projeye katılmak, farklı kültürlerden farklı fikirlerden insanlarla bir amaç için beraber emek vermek en büyük hayallerimden biriydi. Çok güzel insanlar tanıdım. Açıkcası ..
Kağan Yılmaz
Kağan Yılmaz
ANDER sayesinde Erasmus+ deneyimi yaşayabildim. Belki gitmekte fırsat bulamayacağım bir şehri gördüm ve ayrı ayrı 7 kültürü tanıyıp unutulmaz anılar elde edebildim. Kişisel gelişimim için böylesine büyük bir deneyimi kazanmamda bana yardımc..
Ceyda Topbaş
Ceyda Topbaş
Eğitim ve gençlik çalışmaları üzerine faaliyetlerde bulunan ANDER'i dikkat ve büyük bir keyif ile takip ediyorum. Özellikle biz gençlere yönelik çalışmalar düzenleyip, fikir ve görüşlerimize değer verdiği için ayrıca teşekkür etmek istiyoru..
Ezgi Şen
Ezgi Şen
Uzun zaman boyunca en büyük hayalim yurt dışına çıkmak, farklı kültürden insanlarla tanışmaktı. Bunun için yemek,konaklama ve seyahat masraflarınızın karşılandığı Erasmus+ projelerini araştırıyordum. Karşıma ANDER'in katılımcı gönderdiği, b..
 
Paylaş
 
“Get Involved in ESC..
Türkiye Ulusal Ajansı tarafından 16-21 Aralık 2020 tarihinde Antalyada düzenlenen “Get Involved in ESC - Interregional P..
Read more >
It's all Greek to Gr..
Derneğimizin de katılımı ile Erasmus+ Gençlik Değişimleri programı kapsamında uygulanan "It's all Greek to me" projesi, ..
Read more >
Gönüllülük Çalıştayı..
5 Aralık Dünya Gönüllüler Günü münasebetiyle TC İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü tarafından d..
Read more >