Elif Aslı Yazıcı

İlk Erasmus+ proje deneyimimi yaşayalı henüz bir kaç gün oluyor. Hayatımdaki en eğlenceli, güzel, sıradışı ve değerli tecrübem oldu. Bunu tüm samimiyetimle söylüyorum. Farklı kültürler, insanlar, yaşam tarzları tanıdım. Kendimi yararlı hissettim ve aynı şekilde çok büyük kazanımlar elde ettim. Gerek bizim ekibimiz gerek oradaki katılımcılar tam anlamıyla enerji doluydu ve herkesle inanılmaz iyi anlaştık. Türkiye'de hayal gibi gelen şeyleri orada yaşama fırsatımız oldu. Yıllarca gittiğim okulların hiçbirinden öğrenmediğim şeyler öğrendim ve asla unutmayacağım... Bana bu şansı veren, kendimi ve dünyayı tanımamı sağlayan, samimi ve düşünceli Yalçın Bey başta olmak üzere tüm ANDER ailesine teşekkür ederim.

Tarih : 13.5.2017
Yorum Yaz
Ad-Soyad:
E-Mail :
Mesaj:
En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.
Güvenlik:
Yorumlar
Henüz yorum yapılmadı.
Paylaş
 
“Get Involved in ESC..
Türkiye Ulusal Ajansı tarafından 16-21 Aralık 2020 tarihinde Antalyada düzenlenen “Get Involved in ESC - Interregional P..
Devamı >
It's all Greek to Gr..
Derneğimizin de katılımı ile Erasmus+ Gençlik Değişimleri programı kapsamında uygulanan "It's all Greek to me" projesi, ..
Devamı >
Gönüllülük Çalıştayı..
5 Aralık Dünya Gönüllüler Günü münasebetiyle TC İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü tarafından d..
Devamı >