Haberler
“Get Involved in ESC
“Get Involved in ESC" Antalya
Türkiye Ulusal Ajansı tarafından 16-21 Aralık 2020 tarihinde Antalyada düzenlenen “Get Involved in ESC - Interregional Partnership Building Activity (PBA) in ESC Volunteering Projects'' isimli ortaklık ve ağ kuruma eğitimine Ankara Eğitim G..
It's all Greek to Greece / Nafplio
It's all Greek to Greece / Nafplio
Derneğimizin de katılımı ile Erasmus+ Gençlik Değişimleri programı kapsamında uygulanan "It's all Greek to me" projesi, Fransa, İspanya, Türkiye, İtalya ve Yunanistan'dan toplam 32 katılımcı ile Yunanistan /Nafplio da gerçekleştirildi. Proj..
Gönüllülük Çalıştayı / Ankara
Gönüllülük Çalıştayı / Ankara
5 Aralık Dünya Gönüllüler Günü münasebetiyle TC İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen, akademi, kamu ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin de bir araya geldiği “Gönüllülük Küçük Yaşlarda Başlar..
Stk Festivali / Antalya
Stk Festivali / Antalya
Antalya Sivil Platformu Projesi kapsamında düzenlenen “SivilAnt Stk Festivali” kapsamında STK’lar, Kamu kurumları, Belediyeler, Özel sektör ve Akademik camia bir araya gelme fırsatı sağladı.  DoubleTree by Hilton Otel – Antalya ‘da 4 gün sü..
Eurodesk Fuarı Ankara
Eurodesk Fuarı Ankara
Türkiye Ulusal Ajansı tarafından yürütülen 260 temsilci ve derneğimizin de aralarında yer aldığı @eurodesktr fuarı ODTÜ kampüsünde gerçekleştirildi. Fuarda Eurodesk çalışmalarında bulunan kurum/kuruluşlar, Avrupa fırsatları ve gençlik çalış..
Eurodesk Akreditasyon Toplantısı
Eurodesk Akreditasyon Toplantısı
Derneğimiz artık, gençlik alanlarındaki Avrupa fırsatları ve gençlerin Avrupa faaliyetlerine katılımı hakkında bilgi sağlayan Avrupa Bilgi Ağı EURODESK ailesinin bir parçası. Eurodesk temas noktası olarak çalışmalarımızı takip etmek ve faal..
Look at the life from this side Erasmus+
Look at the life from this side Erasmus+
Erasmus+ Gençlik Programları kapsamında Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Başkanlığı ( Türkiye Ulusal Ajansı ) tarafından finanse edilen, Ankara Eğitim Gönüllüleri Derneği işbirliği ile organize edilen, “Look at the life from thi..
ODTÜ Erasmus+ tanıtım semineri
ODTÜ Erasmus+ tanıtım semineri
20.11.2018 tarihinde Türkiye Ulusal Ajansı'nın da katılımı ile ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezinde düzenlenen Erasmus+ tanıtım seminerinde, Ander Yönetim kurulu üyelerinden Yasir ÇAVENT, programın ve projelerin tanıtım sürecinde konuşmacı olar..
#Erasmusdays etkinlikleri Ander
#Erasmusdays etkinlikleri Ander
İlki 2017 yılında düzenlenen "Erasmusdays" Avrupa festivalinin  ikincisi 12-13 Ekim 2018 tarihlerinde 20 farklı ülkede eş zamanlı etkinliklerle gerçekleştirildi. Erasmusdays 2018 etkinliği ile Erasmus+ yararlanıcılarının yanı sıra uluslarar..
Erasmus+ Gençlik Değişimi / Çankırı
Erasmus+ Gençlik Değişimi / Çankırı
AB Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı Türkiye Ulusal Ajans’ı tarafından finanse edilen Çankırı Gençlik Grubu ve Ankara Eğitim Gönüllüleri Derneği işbirliği ile yürütülen Nitelikli İşsiz / Qalified Unemployed projesi tamamlandı..
 
Paylaş
 
“Get Involved in ESC..
Türkiye Ulusal Ajansı tarafından 16-21 Aralık 2020 tarihinde Antalyada düzenlenen “Get Involved in ESC - Interregional P..
Read more >
It's all Greek to Gr..
Derneğimizin de katılımı ile Erasmus+ Gençlik Değişimleri programı kapsamında uygulanan "It's all Greek to me" projesi, ..
Read more >
Gönüllülük Çalıştayı..
5 Aralık Dünya Gönüllüler Günü münasebetiyle TC İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü tarafından d..
Read more >