Erasmus+ Gençlik Değişimi / Sakarya

AB Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı (Türkiye Ulusal Ajansı) tarafından finanse edilen, Türkiye, İspanya, Polonya, Litvanya, İtalya ve Romanya ülkelerinin katılımı ile gerçekleştirilen Erasmus+ gençlik değişimi projesi tamamlandı. Kültürler arası etkileşim, Stklar arası işbirliği, Avrupalı gençler ile iletişim ve diyalog temaları üzerine Sakarya'da gerçekleştirilen Erasmus+ gençlik değişimi projesine Ankara Eğitim Gönüllüleri Derneği YK ve gönüllülerinin de katılım sağladı. Sizlerde, yerel, ulusal ve uluslararası bir projede görev almak, farklı kültür ve yapıları yakından tanımak istiyorsanız ANDER ofisimize davetlisiniz. Projeden kareler; 

 

 

 

                                                                  

Tarih : 6.10.2018
Paylaş
 
“Get Involved in ESC..
Türkiye Ulusal Ajansı tarafından 16-21 Aralık 2020 tarihinde Antalyada düzenlenen “Get Involved in ESC - Interregional P..
Read more >
It's all Greek to Gr..
Derneğimizin de katılımı ile Erasmus+ Gençlik Değişimleri programı kapsamında uygulanan "It's all Greek to me" projesi, ..
Read more >
Gönüllülük Çalıştayı..
5 Aralık Dünya Gönüllüler Günü münasebetiyle TC İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü tarafından d..
Read more >