Erasmus+ Gençlik Değişimi / Sakarya

AB Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı (Türkiye Ulusal Ajansı) tarafından finanse edilen, Türkiye, İspanya, Polonya, Litvanya, İtalya ve Romanya ülkelerinin katılımı ile gerçekleştirilen Erasmus+ gençlik değişimi projesi tamamlandı. Kültürler arası etkileşim, Stklar arası işbirliği, Avrupalı gençler ile iletişim ve diyalog temaları üzerine Sakarya'da gerçekleştirilen Erasmus+ gençlik değişimi projesine Ankara Eğitim Gönüllüleri Derneği YK ve gönüllülerinin de katılım sağladı. Sizlerde, yerel, ulusal ve uluslararası bir projede görev almak, farklı kültür ve yapıları yakından tanımak istiyorsanız ANDER ofisimize davetlisiniz. Projeden kareler; 

 

 

 

                                                                  

Tarih : 6.10.2018
Paylaş
 
Eurodesk Akreditasyo..
Derneğimiz artık, gençlik alanlarındaki Avrupa fırsatları ve gençlerin Avrupa faaliyetlerine katılımı hakkında bilgi sağ..
Devamı >
Look at the life fro..
Erasmus+ Gençlik Programları kapsamında Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Başkanlığı ( Türkiye Ulusal Ajansı ..
Devamı >
ODTÜ Erasmus+ tanıtı..
20.11.2018 tarihinde Türkiye Ulusal Ajansı'nın da katılımı ile ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezinde düzenlenen Erasmus+ tanı..
Devamı >