Erasmus+ Gençlik Değişimi / Sakarya

AB Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı (Türkiye Ulusal Ajansı) tarafından finanse edilen, Türkiye, İspanya, Polonya, Litvanya, İtalya ve Romanya ülkelerinin katılımı ile gerçekleştirilen Erasmus+ gençlik değişimi projesi tamamlandı. Kültürler arası etkileşim, Stklar arası işbirliği, Avrupalı gençler ile iletişim ve diyalog temaları üzerine Sakarya'da gerçekleştirilen Erasmus+ gençlik değişimi projesine Ankara Eğitim Gönüllüleri Derneği YK ve gönüllülerinin de katılım sağladı. Sizlerde, yerel, ulusal ve uluslararası bir projede görev almak, farklı kültür ve yapıları yakından tanımak istiyorsanız ANDER ofisimize davetlisiniz. Projeden kareler; 

 

 

 

                                                                  

Tarih : 6.10.2018
Paylaş
 
Gönüllülük Çalıştayı..
5 Aralık Dünya Gönüllüler Günü münasebetiyle TC İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü tarafından d..
Devamı >
Stk Festivali / Antalya
Antalya Sivil Platformu Projesi kapsamında düzenlenen “SivilAnt Stk Festivali” kapsamında STK’lar, Kamu kurumları, Beled..
Devamı >
Eurodesk Fuarı Ankara
Türkiye Ulusal Ajansı tarafından yürütülen 260 temsilci ve derneğimizin de aralarında yer aldığı @eurodesktr fuarı ODTÜ ..
Devamı >