Bilişim ve İş Dünyası Semineri / Eskişehir

Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından ortaklaşa finanse edilen Bilgeiş Projesi kapsamında Eskişehir Ticaret Odası (ETO)'da 22 Ağustos 2017 tarihinde gerçekleştirilen Bilişim ve İş Dünyası Semineri'ne ANDER - Ankara Eğitim Gönüllüleri Derneği olarak katılım sağladık. Avrupa Birliği – Türkiye mali işbirliği kapsamında Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) tarafından yürütülen işçi ve işverenlerin kapasitelerinin, Bilgi ve İletişim Teknolojileri Yoluyla Geliştirilmesi Projesi (BİLGEİŞ) kapsamında başta KOBİ işverenleri ve çalışanları olmak üzere tüm Türkiye’ye ücretsize-eğitim sağlanması hedefleniyor. Bu kapsamda ETO’da düzenlenen etkinlikte e-eğitim hakkında bilgiler verildi. Gerçekleştirilen etkinliğe ETO temsilcileri, ODTÜ Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitim Bölümü üyesi  Prof. Dr. Kürşat Çağıltay, proje paydaşlarının temsilcileri, Eskişehir iş dünyasından temsilciler katıldı. Seminerde projenin kısa bir tanıtımı yapılırken, ‘İşiniz için sosyal medya’ başlığı ile eğitmen Eren Diril önemli bilgiler aktardı. Seminerden kareler;

 

                               

Tarih : 28.8.2017
Paylaş
 
Gönüllülük Çalıştayı..
5 Aralık Dünya Gönüllüler Günü münasebetiyle TC İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü tarafından d..
Devamı >
Stk Festivali / Antalya
Antalya Sivil Platformu Projesi kapsamında düzenlenen “SivilAnt Stk Festivali” kapsamında STK’lar, Kamu kurumları, Beled..
Devamı >
Eurodesk Fuarı Ankara
Türkiye Ulusal Ajansı tarafından yürütülen 260 temsilci ve derneğimizin de aralarında yer aldığı @eurodesktr fuarı ODTÜ ..
Devamı >