Bilişim ve İş Dünyası Semineri / Eskişehir

Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından ortaklaşa finanse edilen Bilgeiş Projesi kapsamında Eskişehir Ticaret Odası (ETO)'da 22 Ağustos 2017 tarihinde gerçekleştirilen Bilişim ve İş Dünyası Semineri'ne ANDER - Ankara Eğitim Gönüllüleri Derneği olarak katılım sağladık. Avrupa Birliği – Türkiye mali işbirliği kapsamında Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) tarafından yürütülen işçi ve işverenlerin kapasitelerinin, Bilgi ve İletişim Teknolojileri Yoluyla Geliştirilmesi Projesi (BİLGEİŞ) kapsamında başta KOBİ işverenleri ve çalışanları olmak üzere tüm Türkiye’ye ücretsize-eğitim sağlanması hedefleniyor. Bu kapsamda ETO’da düzenlenen etkinlikte e-eğitim hakkında bilgiler verildi. Gerçekleştirilen etkinliğe ETO temsilcileri, ODTÜ Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitim Bölümü üyesi  Prof. Dr. Kürşat Çağıltay, proje paydaşlarının temsilcileri, Eskişehir iş dünyasından temsilciler katıldı. Seminerde projenin kısa bir tanıtımı yapılırken, ‘İşiniz için sosyal medya’ başlığı ile eğitmen Eren Diril önemli bilgiler aktardı. Seminerden kareler;

 

                               

Tarih : 28.8.2017
Paylaş
 
Eurodesk Akreditasyo..
Derneğimiz artık, gençlik alanlarındaki Avrupa fırsatları ve gençlerin Avrupa faaliyetlerine katılımı hakkında bilgi sağ..
Devamı >
Look at the life fro..
Erasmus+ Gençlik Programları kapsamında Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Başkanlığı ( Türkiye Ulusal Ajansı ..
Devamı >
ODTÜ Erasmus+ tanıtı..
20.11.2018 tarihinde Türkiye Ulusal Ajansı'nın da katılımı ile ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezinde düzenlenen Erasmus+ tanı..
Devamı >