Bilişim ve İş Dünyası Semineri / Eskişehir

Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından ortaklaşa finanse edilen Bilgeiş Projesi kapsamında Eskişehir Ticaret Odası (ETO)'da 22 Ağustos 2017 tarihinde gerçekleştirilen Bilişim ve İş Dünyası Semineri'ne ANDER - Ankara Eğitim Gönüllüleri Derneği olarak katılım sağladık. Avrupa Birliği – Türkiye mali işbirliği kapsamında Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) tarafından yürütülen işçi ve işverenlerin kapasitelerinin, Bilgi ve İletişim Teknolojileri Yoluyla Geliştirilmesi Projesi (BİLGEİŞ) kapsamında başta KOBİ işverenleri ve çalışanları olmak üzere tüm Türkiye’ye ücretsize-eğitim sağlanması hedefleniyor. Bu kapsamda ETO’da düzenlenen etkinlikte e-eğitim hakkında bilgiler verildi. Gerçekleştirilen etkinliğe ETO temsilcileri, ODTÜ Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitim Bölümü üyesi  Prof. Dr. Kürşat Çağıltay, proje paydaşlarının temsilcileri, Eskişehir iş dünyasından temsilciler katıldı. Seminerde projenin kısa bir tanıtımı yapılırken, ‘İşiniz için sosyal medya’ başlığı ile eğitmen Eren Diril önemli bilgiler aktardı. Seminerden kareler;

 

                               

Tarih : 28.8.2017
Paylaş
 
“Get Involved in ESC..
Türkiye Ulusal Ajansı tarafından 16-21 Aralık 2020 tarihinde Antalyada düzenlenen “Get Involved in ESC - Interregional P..
Read more >
It's all Greek to Gr..
Derneğimizin de katılımı ile Erasmus+ Gençlik Değişimleri programı kapsamında uygulanan "It's all Greek to me" projesi, ..
Read more >
Gönüllülük Çalıştayı..
5 Aralık Dünya Gönüllüler Günü münasebetiyle TC İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü tarafından d..
Read more >