Ander ODTU Müzikal Gösterisinde
ODTU Müzikal Topluluğu tarafından organize edilen ve Gönüllümüz Begüm Merve DEMİRSOY'unda yer aldığı See Beyond isimli oyunda Role Playing ve müzikal  gösteri eşliğinde, ingilizce ve türkçe olarak farklı konular üzerinde farkındalığı arttıracak çalışmalar gerçekleştirildi. Odtü Mimarlık fakültesi amfisinde gerçekleştirilen çalışmaya, Ankara Eğitim Gönüllüleri Yönetim Kurulu'da katılım sağladı.
Çalışmanın içeriği ve fotoğrafları;
 
Bahar Uyanışı (Türkçe) Dindar bir Alman kentinde ergenlik çağındaki insanlar ailelerine, kiliseye ve toplumsal ahlaka karşı psikolojik bir savaş verirken vücutlarını ve cinselliği keşfetmeye çalışır. Bat Boy (İngilizce) Mağaralarda yarasalar tarafından büyütülmüş bir çocuk, Bat Boy, köyün gençleri tarafından keşfedilir ve veterinere getirilir. Hayvanları ölmekte olan köy sakinleri Bat Boy’un varlığından rahatsız olmaya, Bat Boy’a karşı düşmanlık beslemeye başlar. Aslan Kral (Türkçe) Gezgin meddah Pumba, sık sık uğradığı kabileyi ziyarete gelir ve cadı Umblumba’nın kehaneti ile yollara düşen güçlü avcı Rafiki’nin hikayesini anlatır. Avenue Q (İngilizce) Chase, kazandığı üniversitenin hoşgeldin partisine giderken yolunu kaybeder ve kendisini köhne bir Manhattan mahallesinde bulur. “Sen özelsin” fikriyle büyütülmüş üniversite mezunu insanların, orta sınıf döngüsünde hayatı anlamlandırmaya çalıştığı Avenue Q’da Chase, kendi hayatına dair hayallerini sorgulamaya başlar. 
 
                           
Tarih : 16.8.2017
Post a comment
Name and Surname:
E-Mail :
Message:
Maximum of 500 characters. 500 characters left.
Security Code:
Comments
No comments yet.
Paylaş
 
“Get Involved in ESC..
Türkiye Ulusal Ajansı tarafından 16-21 Aralık 2020 tarihinde Antalyada düzenlenen “Get Involved in ESC - Interregional P..
Read more >
It's all Greek to Gr..
Derneğimizin de katılımı ile Erasmus+ Gençlik Değişimleri programı kapsamında uygulanan "It's all Greek to me" projesi, ..
Read more >
Gönüllülük Çalıştayı..
5 Aralık Dünya Gönüllüler Günü münasebetiyle TC İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü tarafından d..
Read more >