Ander ODTU Müzikal Gösterisinde
ODTU Müzikal Topluluğu tarafından organize edilen ve Gönüllümüz Begüm Merve DEMİRSOY'unda yer aldığı See Beyond isimli oyunda Role Playing ve müzikal  gösteri eşliğinde, ingilizce ve türkçe olarak farklı konular üzerinde farkındalığı arttıracak çalışmalar gerçekleştirildi. Odtü Mimarlık fakültesi amfisinde gerçekleştirilen çalışmaya, Ankara Eğitim Gönüllüleri Yönetim Kurulu'da katılım sağladı.
Çalışmanın içeriği ve fotoğrafları;
 
Bahar Uyanışı (Türkçe) Dindar bir Alman kentinde ergenlik çağındaki insanlar ailelerine, kiliseye ve toplumsal ahlaka karşı psikolojik bir savaş verirken vücutlarını ve cinselliği keşfetmeye çalışır. Bat Boy (İngilizce) Mağaralarda yarasalar tarafından büyütülmüş bir çocuk, Bat Boy, köyün gençleri tarafından keşfedilir ve veterinere getirilir. Hayvanları ölmekte olan köy sakinleri Bat Boy’un varlığından rahatsız olmaya, Bat Boy’a karşı düşmanlık beslemeye başlar. Aslan Kral (Türkçe) Gezgin meddah Pumba, sık sık uğradığı kabileyi ziyarete gelir ve cadı Umblumba’nın kehaneti ile yollara düşen güçlü avcı Rafiki’nin hikayesini anlatır. Avenue Q (İngilizce) Chase, kazandığı üniversitenin hoşgeldin partisine giderken yolunu kaybeder ve kendisini köhne bir Manhattan mahallesinde bulur. “Sen özelsin” fikriyle büyütülmüş üniversite mezunu insanların, orta sınıf döngüsünde hayatı anlamlandırmaya çalıştığı Avenue Q’da Chase, kendi hayatına dair hayallerini sorgulamaya başlar. 
 
                           
Tarih : 16.8.2017
Yorum Yaz
Ad-Soyad:
E-Mail :
Mesaj:
En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.
Güvenlik:
Yorumlar
Henüz yorum yapılmadı.
Paylaş
 
Coronavirüsü nedeniy..
Coronavirüsü nedeniyle etkinliklere ara verilmesi; Değerli gönüllülerimiz, paydaşlarımız ve takipçilerimiz: İlk olara..
Devamı >
EURODESK FUARI 2019
Türkiye Ulusal Ajansı tarafından yürütülen 260 temsilci ve derneğimizin de aralarında yer aldığı @eurodesktr fuarı ODTÜ ..
Devamı >
Eurodesk Akreditasyo..
Derneğimiz artık, gençlik alanlarındaki Avrupa fırsatları ve gençlerin Avrupa faaliyetlerine katılımı hakkında bilgi sağ..
Devamı >