Greece / Their homes are taken, their futures not projesi tamamlandı.

Ankara Eğitim Gönüllüleri Derneği olarak 24 Nisan - 01 Mayıs 2017 tarihleri arasında Yunanistan'da gerçekleştirdiğimiz '' Their homes are taken, their futures not '' isimli Erasmus+ gençlik değişimleri projesi tamamlandı. Türkiye, Yunanistan, İtalya, Kıbrıs, Bulgaristan, Litvanya ve İspanya'dan 40 katılımcı ile gerçekleştirilen projede uluslararası boyutu ile mülteci problemi ele alınarak, konuya yönelik pek çok inovatif çözümlerin oluşturulması sağlandı. Gerçekleştirilen eğitim sunumlarının yanı sıra ziyaret edilen resmi kurum ve mülteci kampları ile konunun genişletilmesi ve  katılımcıların yanı sıra hedef gruplar üzerinde de önemli bir farkındalığının oluşturulması sağlandı. Their homes are taken, their futures not projesinden kareler ;

 

                                                                                                         

Tarih : 16.5.2017
Paylaş
 
Eurodesk Akreditasyo..
Derneğimiz artık, gençlik alanlarındaki Avrupa fırsatları ve gençlerin Avrupa faaliyetlerine katılımı hakkında bilgi sağ..
Devamı >
Look at the life fro..
Erasmus+ Gençlik Programları kapsamında Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Başkanlığı ( Türkiye Ulusal Ajansı ..
Devamı >
ODTÜ Erasmus+ tanıtı..
20.11.2018 tarihinde Türkiye Ulusal Ajansı'nın da katılımı ile ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezinde düzenlenen Erasmus+ tanı..
Devamı >