Ander Erasmus+ Bilgilendirme Toplantısı

26.03.2017 tarihinde düzenlediğimiz bilgilendirme toplantısında Ulusal Ajans, Erasmus+ programı, AB fırsatları, derneğimizin faaliyet ve çalışmaları hakkında tanıtım sunumları gerçekleştirildi. 18-30 yaş arası 40 katılımcının iştirak ettiği toplantıda, Erasmus+ programının genel yapısı, faaliyet alanları, katılımcılar üzerinde beklediği etkiler ve programdan faydalanma koşulları etraflıca ele alındı. Derneğin aktif faaliyetleri ve çalışma metotları hakkında da bilgi verilen toplantı sürecinde özellikle genç bireylere odaklanan dernek faaliyetlerine katılım teşviklerinde bulunuldu. Erasmus+ programından faydalanan birey ve stk yetkililerininde katılım sağladığı toplantı sürecinde, ilgili konular üzerindeki deneyim ve yetkinliklerin katılımcı gruplar ile paylaşılması sağlandı. Toplantıdan kareler;

                        

Tarih : 27.3.2017
Paylaş
 
Coronavirüsü nedeniy..
Coronavirüsü nedeniyle etkinliklere ara verilmesi; Değerli gönüllülerimiz, paydaşlarımız ve takipçilerimiz: İlk olara..
Devamı >
EURODESK FUARI 2019
Türkiye Ulusal Ajansı tarafından yürütülen 260 temsilci ve derneğimizin de aralarında yer aldığı @eurodesktr fuarı ODTÜ ..
Devamı >
Eurodesk Akreditasyo..
Derneğimiz artık, gençlik alanlarındaki Avrupa fırsatları ve gençlerin Avrupa faaliyetlerine katılımı hakkında bilgi sağ..
Devamı >