Ander Erasmus+ Bilgilendirme Toplantısı

26.03.2017 tarihinde düzenlediğimiz bilgilendirme toplantısında Ulusal Ajans, Erasmus+ programı, AB fırsatları, derneğimizin faaliyet ve çalışmaları hakkında tanıtım sunumları gerçekleştirildi. 18-30 yaş arası 40 katılımcının iştirak ettiği toplantıda, Erasmus+ programının genel yapısı, faaliyet alanları, katılımcılar üzerinde beklediği etkiler ve programdan faydalanma koşulları etraflıca ele alındı. Derneğin aktif faaliyetleri ve çalışma metotları hakkında da bilgi verilen toplantı sürecinde özellikle genç bireylere odaklanan dernek faaliyetlerine katılım teşviklerinde bulunuldu. Erasmus+ programından faydalanan birey ve stk yetkililerininde katılım sağladığı toplantı sürecinde, ilgili konular üzerindeki deneyim ve yetkinliklerin katılımcı gruplar ile paylaşılması sağlandı. Toplantıdan kareler;

                        

Tarih : 27.3.2017
Paylaş
 
Eurodesk Akreditasyo..
Derneğimiz artık, gençlik alanlarındaki Avrupa fırsatları ve gençlerin Avrupa faaliyetlerine katılımı hakkında bilgi sağ..
Devamı >
Look at the life fro..
Erasmus+ Gençlik Programları kapsamında Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Başkanlığı ( Türkiye Ulusal Ajansı ..
Devamı >
ODTÜ Erasmus+ tanıtı..
20.11.2018 tarihinde Türkiye Ulusal Ajansı'nın da katılımı ile ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezinde düzenlenen Erasmus+ tanı..
Devamı >