ANDER Liderlik Kampında - TOBB ETÜ

Endüstri ve Verimlilik Topluluğu koordinatörlüğünde TOBB ETÜ konferans salonunda düzenlenen Liderlik kampına Ankara Eğitim Gönüllüleri Derneği olarak katılım sağladık. Özdilek Holding Yönetim Kurulu Başkanı, Microsoft Türkiye Genel Müdür Yardımcısı, eBay - gittigidiyor.com CTO, İBM Türkiye CTO, Alibaba.com Türkiye Genel Müdürü, FNSS CEO, Bankalar Arası Kart Merkezi CEO, Sanko Enerji CEO, Kuveyttürk Katılım Bankası Genel Müdür Yardımcısı ve Türk Traktör Satış müdürü gibi önemli konuşmacıların yer aldığı eğitim sürecinde, iş hayatı için tecrübelerin paylaşımı, büyük şirketlerin problemlerinin analiz edildiği ve çözüm önerilerinin getirildiği, mülakat simülasyonlarının yer aldığı workshoplar düzenlendi. Oldukça verimli geçen eğitim süreci akabinde sertifika dağıtımları gerçekleştirildi. Eğitimden kareler;

 

                       

Tarih : 19.3.2017
Paylaş
 
Look at the life fro..
Erasmus+ Gençlik Programları kapsamında Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Başkanlığı ( Türkiye Ulusal Ajansı ..
Devamı >
ODTÜ Erasmus+ tanıtı..
20.11.2018 tarihinde Türkiye Ulusal Ajansı'nın da katılımı ile ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezinde düzenlenen Erasmus+ tanı..
Devamı >
#Erasmusdays etkinli..
İlki 2017 yılında düzenlenen "Erasmusdays" Avrupa festivalinin  ikincisi 12-13 Ekim 2018 tarihlerinde 20 farklı ülkede e..
Devamı >