ANDER Liderlik Kampında - TOBB ETÜ

Endüstri ve Verimlilik Topluluğu koordinatörlüğünde TOBB ETÜ konferans salonunda düzenlenen Liderlik kampına Ankara Eğitim Gönüllüleri Derneği olarak katılım sağladık. Özdilek Holding Yönetim Kurulu Başkanı, Microsoft Türkiye Genel Müdür Yardımcısı, eBay - gittigidiyor.com CTO, İBM Türkiye CTO, Alibaba.com Türkiye Genel Müdürü, FNSS CEO, Bankalar Arası Kart Merkezi CEO, Sanko Enerji CEO, Kuveyttürk Katılım Bankası Genel Müdür Yardımcısı ve Türk Traktör Satış müdürü gibi önemli konuşmacıların yer aldığı eğitim sürecinde, iş hayatı için tecrübelerin paylaşımı, büyük şirketlerin problemlerinin analiz edildiği ve çözüm önerilerinin getirildiği, mülakat simülasyonlarının yer aldığı workshoplar düzenlendi. Oldukça verimli geçen eğitim süreci akabinde sertifika dağıtımları gerçekleştirildi. Eğitimden kareler;

 

                       

Tarih : 19.3.2017
Paylaş
 
“Get Involved in ESC..
Türkiye Ulusal Ajansı tarafından 16-21 Aralık 2020 tarihinde Antalyada düzenlenen “Get Involved in ESC - Interregional P..
Read more >
It's all Greek to Gr..
Derneğimizin de katılımı ile Erasmus+ Gençlik Değişimleri programı kapsamında uygulanan "It's all Greek to me" projesi, ..
Read more >
Gönüllülük Çalıştayı..
5 Aralık Dünya Gönüllüler Günü münasebetiyle TC İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü tarafından d..
Read more >