Chios Yunanistan'da Erasmus+ Fırsatı!

ANDER (Ankara Eğitim Gönüllüleri Derneği ) olarak eş faydalanıcısı olduğumuz, 24.04.2017 - 01.05.2017 tarihleri arasında Yunanistan'da gerçekleştirilecek "Their homes are taken, their future not" projesi için 6 kişi seçilecek ve projeye gönderilecektir.Uluslararası boyutu ile mülteci ve sığınmacı bireylerin ele alınacağı projede, eğitsel faaliyetlerin yanı sıra, resmi ziyaretler ve farkındalık çalışmaları düzenlenecek, mevcut sorun hakkında alternatiflerin oluşturulması sağlanacaktır. Proje için belirlenen yaş aralığı 18-30 dur. Ancak grup liderleri için yaş sınırı bulunmamaktadır. Potansiyel katılımcıların yanı sıra (Ekonomik ve sosyo-kültürel açılardan) dezavantajları bulunan katılımcıların projeden faydalandırılmasına olanak sağlanacaktır. ''Profesyonel dil yeterliliği'' projeye katılım yapmak için bir ön değerlendirme kriteri değildir. Proje konaklama ve yeme içme masrafları ücretsiz olup, seyahat masrafları 170 Euro, vize masrafları 60 Euro'ya kadar koordinatörce karşılanacaktır. Proje için son başvuru tarihi 15 Mart 2017'dır. (ANDER proje sürecine bağlı olarak son başvuru tarihinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar) Farklı deneyim,kültür ve bakış açılarını keşfetmek için www.anderstk.org adresini ziyaret edebilir, soru ve görüşlerinizi info@anderstk.org adresinden veya +908505221589 numaradan bizlere iletebilirsiniz. 

Proje Bilgi Sayfası; Their_homes_are_taken,_their_future__not-_infopack_21058.pdf

PROJEYE BAŞVUR; https://goo.gl/forms/iTCCo49MXJ5zfIFH2

Proje başvuru sonuçları resmi web sayfamız olan www.anderstk.org ve www.facebook.com/anderstk üzerinden duyurulacak, proje için seçilecek katılımcılar ile ön hazırlık toplantısı gerçekleştirilecektir.

Tarih : 3.2.2017
Paylaş
 
Eurodesk Akreditasyo..
Derneğimiz artık, gençlik alanlarındaki Avrupa fırsatları ve gençlerin Avrupa faaliyetlerine katılımı hakkında bilgi sağ..
Devamı >
Look at the life fro..
Erasmus+ Gençlik Programları kapsamında Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Başkanlığı ( Türkiye Ulusal Ajansı ..
Devamı >
ODTÜ Erasmus+ tanıtı..
20.11.2018 tarihinde Türkiye Ulusal Ajansı'nın da katılımı ile ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezinde düzenlenen Erasmus+ tanı..
Devamı >