Multitask My Multilingualism projesi sona erdi.

Erasmus+ programı kapsamında finanse edilen, Yunanistan'ın Girit adasında yürütülen Multitask My Multilingualism projesi sona erdi. Çok kültürlülük ve diller arası çeşitlilik konuları üzerine çalışmalarda bulunan projeye 7 farklı ülkeden 40 kişi katılım sağladı. Ankara Eğitim Gönüllüleri Derneği projede Türk ortak olarak görev aldı. Dernek başkanı Yalçın YILMAZ, projede yer almaktan büyük keyif duyduklarını, özellikle geleceğimizin karar vericeleri olan gençlerin bu projeler ile sosyo kültürel açılardan pek çok kazanımlar elde ettiklerini belirtti. Derneğin de hali hazırda projeler üzerine çalıştığını belirten YILMAZ, Erasmus+ programı kapsamında gerçekleştirilen proje ve faaliyetlerin ülkemizin AB ye giriş sürecine de pozitif etkiler sağladığının altını çizerek, ilgili stk ve kurumların projelerden faydalanması çağrısında bulundu. 

Tarih : 8.12.2016
Yorum Yaz
Ad-Soyad:
E-Mail :
Mesaj:
En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.
Güvenlik:
Yorumlar
Henüz yorum yapılmadı.
Paylaş
 
Eurodesk Akreditasyo..
Derneğimiz artık, gençlik alanlarındaki Avrupa fırsatları ve gençlerin Avrupa faaliyetlerine katılımı hakkında bilgi sağ..
Devamı >
Look at the life fro..
Erasmus+ Gençlik Programları kapsamında Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Başkanlığı ( Türkiye Ulusal Ajansı ..
Devamı >
ODTÜ Erasmus+ tanıtı..
20.11.2018 tarihinde Türkiye Ulusal Ajansı'nın da katılımı ile ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezinde düzenlenen Erasmus+ tanı..
Devamı >