Multitask My Multilingualism projesi sona erdi.

Erasmus+ programı kapsamında finanse edilen, Yunanistan'ın Girit adasında yürütülen Multitask My Multilingualism projesi sona erdi. Çok kültürlülük ve diller arası çeşitlilik konuları üzerine çalışmalarda bulunan projeye 7 farklı ülkeden 40 kişi katılım sağladı. Ankara Eğitim Gönüllüleri Derneği projede Türk ortak olarak görev aldı. Dernek başkanı Yalçın YILMAZ, projede yer almaktan büyük keyif duyduklarını, özellikle geleceğimizin karar vericeleri olan gençlerin bu projeler ile sosyo kültürel açılardan pek çok kazanımlar elde ettiklerini belirtti. Derneğin de hali hazırda projeler üzerine çalıştığını belirten YILMAZ, Erasmus+ programı kapsamında gerçekleştirilen proje ve faaliyetlerin ülkemizin AB ye giriş sürecine de pozitif etkiler sağladığının altını çizerek, ilgili stk ve kurumların projelerden faydalanması çağrısında bulundu. 

Tarih : 8.12.2016
Yorum Yaz
Ad-Soyad:
E-Mail :
Mesaj:
En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.
Güvenlik:
Yorumlar
Henüz yorum yapılmadı.
Paylaş
 
Coronavirüsü nedeniy..
Coronavirüsü nedeniyle etkinliklere ara verilmesi; Değerli gönüllülerimiz, paydaşlarımız ve takipçilerimiz: İlk olara..
Devamı >
EURODESK FUARI 2019
Türkiye Ulusal Ajansı tarafından yürütülen 260 temsilci ve derneğimizin de aralarında yer aldığı @eurodesktr fuarı ODTÜ ..
Devamı >
Eurodesk Akreditasyo..
Derneğimiz artık, gençlik alanlarındaki Avrupa fırsatları ve gençlerin Avrupa faaliyetlerine katılımı hakkında bilgi sağ..
Devamı >