Multitask My Multilingualism projesi sona erdi.

Erasmus+ programı kapsamında finanse edilen, Yunanistan'ın Girit adasında yürütülen Multitask My Multilingualism projesi sona erdi. Çok kültürlülük ve diller arası çeşitlilik konuları üzerine çalışmalarda bulunan projeye 7 farklı ülkeden 40 kişi katılım sağladı. Ankara Eğitim Gönüllüleri Derneği projede Türk ortak olarak görev aldı. Dernek başkanı Yalçın YILMAZ, projede yer almaktan büyük keyif duyduklarını, özellikle geleceğimizin karar vericeleri olan gençlerin bu projeler ile sosyo kültürel açılardan pek çok kazanımlar elde ettiklerini belirtti. Derneğin de hali hazırda projeler üzerine çalıştığını belirten YILMAZ, Erasmus+ programı kapsamında gerçekleştirilen proje ve faaliyetlerin ülkemizin AB ye giriş sürecine de pozitif etkiler sağladığının altını çizerek, ilgili stk ve kurumların projelerden faydalanması çağrısında bulundu. 

Tarih : 8.12.2016
Yorum Yaz
Ad-Soyad:
E-Mail :
Mesaj:
En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.
Güvenlik:
Yorumlar
Henüz yorum yapılmadı.
Paylaş
 
“Get Involved in ESC..
Türkiye Ulusal Ajansı tarafından 16-21 Aralık 2020 tarihinde Antalyada düzenlenen “Get Involved in ESC - Interregional P..
Devamı >
It's all Greek to Gr..
Derneğimizin de katılımı ile Erasmus+ Gençlik Değişimleri programı kapsamında uygulanan "It's all Greek to me" projesi, ..
Devamı >
Gönüllülük Çalıştayı..
5 Aralık Dünya Gönüllüler Günü münasebetiyle TC İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü tarafından d..
Devamı >