Bulgaristan'da Gençlik Değişimi Fırsatı! - ACTIVate YOUrself

ANDER (Ankara Eğitim Gönüllüleri Derneği ) olarak eş faydalanıcısı olduğumuz, 20.06.2017 - 28.06.2017 tarihleri arasında Bulgaristan'da gerçekleştirilecek ''ACTIVate YOUrself'' projesi için 5 kişi seçilecek ve projeye gönderilecektir. Aktif vatandaşlık, gençlik katılımı ve demokrasi konularını ele alacak projede tematik çalışmaların yanı sıra kültürel etkinlikler, geziler ve farkındalık çalışmaları düzenlenecek, yaygın eğitim metotlarına yer verilecektir. Proje için belirlenen yaş aralığı 18-30 dur. Ancak grup liderleri için yaş sınırı bulunmamaktadır. Potansiyel katılımcıların yanı sıra (Ekonomik ve sosyo-kültürel açılardan) dezavantajları bulunan katılımcıların projeden faydalandırılmasına olanak sağlanacaktır. ''Profesyonel dil yeterliliği'' projeye katılım yapmak için bir ön değerlendirme kriteri değildir. Proje konaklama ve yeme içme masrafları ücretsiz olup, seyahat masrafları 170 Euro, vize masrafları 30 Euro'ya kadar koordinatörce karşılanacaktır. Proje için son başvuru tarihi 1 Mart 2017'dır. (ANDER proje sürecine bağlı olarak son başvuru tarihinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar) Farklı deneyim,kültür ve bakış açılarını keşfetmek için www.anderstk.org adresini ziyaret edebilir, soru ve görüşlerinizi info@anderstk.org adresinden veya +908505221589 numaradan bizlere iletebilirsiniz.

Proje Bilgi Sayfası; INFORMATION_PACK-_ACTIVate-YOUrself_49354.pdf 

PROJEYE BAŞVUR; https://goo.gl/forms/Zns52i8jQJzVYik72

Proje başvuru sonuçları resmi web sayfamız olan www.anderstk.org ve www.facebook.com/anderstk üzerinden duyurulacak, proje için seçilecek katılımcılar ile ön hazırlık toplantısı gerçekleştirilecektir. Sürece ilişkin bilgilendirme devam edecektir.

Tarih : 1.11.2016
Post a comment
Name and Surname:
E-Mail :
Message:
Maximum of 500 characters. 500 characters left.
Security Code:
Comments
No comments yet.
Paylaş
 
“Get Involved in ESC..
Türkiye Ulusal Ajansı tarafından 16-21 Aralık 2020 tarihinde Antalyada düzenlenen “Get Involved in ESC - Interregional P..
Read more >
It's all Greek to Gr..
Derneğimizin de katılımı ile Erasmus+ Gençlik Değişimleri programı kapsamında uygulanan "It's all Greek to me" projesi, ..
Read more >
Gönüllülük Çalıştayı..
5 Aralık Dünya Gönüllüler Günü münasebetiyle TC İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü tarafından d..
Read more >