Yönetim kurulumuz küresel gençlik zirvesinde

19 Aralık 2015 tarihinde Ankara'da gerçekleştirilen ‘Küresel Gençlik Zirvesi’nin açılışı, Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç ve Kalkınma Bakanı Yılmaz’ın katılımıyla Diyanet Vakfı Konferans Salonu’nda gerçekleşti. Toplantının açılış konuşmasını yapan Bakan Kılıç, gençlere seslenerek, “Siz düşüncenizi söylemezseniz, siz sesinizi yükseltmezseniz, eğer siz fikirlerinizi her mecrada açık şekilde dile getirmezsiniz o zaman başkaları gelir dile getirir ve olumsuz şeyleri de harekete geçirir. Sizden ricam üzerinizde hak olan yerlerde sesinizi duyurun ve her zaman hak olanın yanında olun. Bizim aşırılıklarla işimiz yok. Biz her zaman doğru yolda olacağız. Fikrinizi seslice dile getirin” diye konuştu. Zirveye dernek yönetim kurulumuz katılım gösterdi.

Tarih : 29.7.2016
Yorum Yaz
Ad-Soyad:
E-Mail :
Mesaj:
En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.
Güvenlik:
Yorumlar
Henüz yorum yapılmadı.
Paylaş
 
Eurodesk Akreditasyo..
Derneğimiz artık, gençlik alanlarındaki Avrupa fırsatları ve gençlerin Avrupa faaliyetlerine katılımı hakkında bilgi sağ..
Devamı >
Look at the life fro..
Erasmus+ Gençlik Programları kapsamında Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Başkanlığı ( Türkiye Ulusal Ajansı ..
Devamı >
ODTÜ Erasmus+ tanıtı..
20.11.2018 tarihinde Türkiye Ulusal Ajansı'nın da katılımı ile ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezinde düzenlenen Erasmus+ tanı..
Devamı >