Coronavirüsü nedeniyle etkinliklere ara verilmesi;

Coronavirüsü nedeniyle etkinliklere ara verilmesi;

Değerli gönüllülerimiz, paydaşlarımız ve takipçilerimiz: İlk olarak Çin'in Wuhan kentinde ortaya çıkan ve tüm dünyayı etkisi altına alan Coronavirüsü sebebi ile olası risklere karşı tedbir almak amacıyla; derneğimiz işbirliği ile gerçekleştirilen yerel, ulusal ve uluslararası seminer, sunum, panel, proje ve etkinliklere belirsiz bir süreye kadar ara verilecektir. İlgili etkinliklere yer alacak birey,kurum ve kuruluşlara derneğimiz tarafından resmi bir mail gönderecek, erteleme ve iptallere ilişkin detaylar paylaşılacaktır. Son olarak ülkemizde de görülen virüs salgını nedeniye, tüm vatandaşlarımızın gerekli tedbirleri almaları, ellerin sürekli olarak yıkanması, kalabalık alanlarda bulunulmaması, koruyucu maskeler ve eldivenlerin kullanılması,  bağışıklıği kuvvetlendirici meyve ve sebzelerin tüketilmesi hususunda bilgi vermek istiyoruz.

 

Tarih : 15.3.2020
Paylaş
 
Coronavirüsü nedeniy..
Coronavirüsü nedeniyle etkinliklere ara verilmesi; Değerli gönüllülerimiz, paydaşlarımız ve takipçilerimiz: İlk olara..
Devamı >
EURODESK FUARI 2019
Türkiye Ulusal Ajansı tarafından yürütülen 260 temsilci ve derneğimizin de aralarında yer aldığı @eurodesktr fuarı ODTÜ ..
Devamı >
Eurodesk Akreditasyo..
Derneğimiz artık, gençlik alanlarındaki Avrupa fırsatları ve gençlerin Avrupa faaliyetlerine katılımı hakkında bilgi sağ..
Devamı >